Kategori : Haberler

Cezaevi Şubemiz Açıldı

#HergünHesaplıAlışveriş’i tüm halkımıza ulaştırmak gayesi ile şube ağını genişleten Anafartalar Market’in Cezaevi Şubesi 25 Aralık 2019 Çarşamba açıldı. Pilav ikramının yapıldığı açılışa çok sayıda davetli ve misafir katıldı. Açılışa katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Güzelyalı Şubemiz Açıldı

#HergünHesaplıAlışveriş’i tüm halkımıza ulaştırmak gayesi ile şube ağını genişleten Anafartalar Market’in Güzelyalı Şubesi 29 Mart 2019 Cuma günü, İzmir Caddesi No:145’de açıldı. Pilav ikramının yapıldığı açılışa çok sayıda davetli ve misafir katıldı. Açılışa katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Geleneksel İftar Buluşmamız Yapıldı

Firmamız için geleneksel hale gelen iftar davetlerinin bir yenisini de bu yıl gerçekleştirdik. Salı Pazarında bulunan Merkez Şubemiz önünde yapılan iftarımız misafirlerimizin ve çalışanlarımızın katılımlarıyla gerçekleşti. Yaklaşık 2.000 kişinin katıldığı iftarımız öncesinde tasavvuf müziği ve ney dinletisi yapıldı. İftara Ak Parti Milletvekili adayı Jülide İskenderoğlu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Ziraat odası Başkanı […]